تهران، تهران
021-12345

درباره ما

About-us

با روند پیشرفت ما بیشتر آشنا شوید.

سایروسافت از سال 1394کار خود را با یک ایده شروع کرد. با توجه به اینکه نبود یک نرم افزار جامع که امکان ارتباط با کلیه سیستمهای مورد نیاز آژانس‌های مسافرتی را تامین کند و آنان نیازهای منحصر بفردی در توسعه تجارت الکترونیک داشتند. لذا می بایستی که در این حوزه تخصص بیشتری را کسب می کردیم و این شروع فعالیت تخصصی ما در حوزه تکنولوژی های سفر و گردشگری بود.

در ادامه در سال 1396 تصمیم گرفتیم با ایجاد یک شرکت، راهکارهای مخصوص صنعت گردشگری را ارائه دهیم. ما همیشه از بدو تولد سایروسافت به یکپارچگی و جامعیت راهکارهای مان فکر کرده‌ایم و یک سیستم جامع و یکپارچه مدیریت فروش و رزرواسیون آنلاین خدمات گردشگری را توسعه داده ایم.

در این مسیر مشتریان ما همواره یار ما بودند. ما با گوش جان به حرف‌های آنان گوش داده‌ایم و می‌دهیم و از هر پیشنهادی که باعث بهبود کسب و کارشان شـود، استقبال می‌کنیم.

با ما در مسیر شغلی‌تان همراه شوید.

با ما در مسیر شغلی‌تان همراه شوید. ما می کوشیم با استفاده از نیروی انسانی متعهد، متخصص و ماهر، و با بهره جویی از پیشرفته‌ترین فناوری ‌ها، در تولید و توسعه نرم افزار نیاز مشتریان داخلی را به بهترین شکل پاسخ گوییم. ما با تولید و عرضه محصولات منحصر به فرد و نیز یافتن راهکارهای جدید، بهره وری کسب‌وکارها را افزایش داده، تا به تعهدی که نسبت به مشتریان داریم جامه عمل بپوشانیم. در این مسیر حفظ امنیت اطلاعات مشتریان و سیاست محرمانگی از اصول اساسی است که سایرو سافت نسبت به آن متعهد است. سازمان ما از مجموعه ایی از ارزشها پیروی میکند که موجب توسعه کسب و کار

سازمان ما از مجموعه ایی از ارزشها پیروی میکند که موجب توسعه کسب و کار ما شده است

با ما در مسیر شغلی‌تان همراه شوید.