تهران، تهران
021-12345

تفاوت وایت لیبل و پلتفرم در صنعت گردشگری

وایت لیبل یک قالب آماده و ساده ای از یک سایت جستجوگر و رزرواسیون خدمات گردشگری می باشد که امکان فروش اینترنتی را به آژانس مسافرتی می دهد. این سرویس انعطاف پذیری و قابلیت های زیادی نداشته و تنها امکان فروش آنلاین را فراهم می نماید، در اصل وایت لیبل نوعی نمایندگی فروش یک تامین کننده بزرگ محسوب می شود که کاربر (مسافر) در سایتی با آدرس، نام و نشان خود آژانس، خرید را انجام می دهد و منافع فروش خدمات موجود دروایت لیبل بین دو شرکت تقسیم می شود.

 

از سوی دیگر شرکت های بزرگ خدمات گردشگری  فعال در این عرصه ترجیح می دهند از پلتفرم های سیستم رزرواسیون آنلاین استفاده نمایند چرا که پلتفرم ها عموما امکانات و انعطاف پذیری های بالایی داشته و قادر به رفع نیازهای آژانس خواهند بود. از جمله اینکه در پلتفرم ها می توانند کلیه خدمات خود مانند تورها ، هتل ها و پروازهای چارتری خود را در کنار هتل ها و پروازهای سیستمی دریافت کرده از وب سرویس های مختلف به صورت یک جا در سایت خود به فروش رسانده و از مزایای آن از جمله تعیین مارک آپ، تخصیص کمیسیون به گروه کمیسیونی های مختلف، گزارش گیری و … بهره مند شوند.
از این رو تمایل شرکتهای بزرگ برای داشتن پلتفرمهایی که بتوانند هم خدمات B2C و هم B2B را در یک زمان و با رفتار های متفاوت ارائه دهند بیشتر است.

در مجموعه ما سعی بر این شده است که پلتفرم ها هم به صورت اختصاصی طراحی و پیاده سازی شود که بتواند نیاز هر مجموعه را به صورت اختصاصی بر طرف کند. درصورت نیاز به هرگونه اطلاعاتی میتوانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *